FESTYN MAMA TATA I JA

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy serdecznie na festyn „Mama Tata i Ja” , który odbędzie się 26.05.2022 o godzinie 15.30 .

 

Zapewnione atrakcje to występy dzieci, pyszny bufet, dmuchane zamki, pokaz artystów , malowanie buziek, konkursy , wata cukrowa.

 

Bardzo prosimy rodziców , którzy mogą zasilić nas drobnymi rzeczami do loteryjki fantowej o przyniesienie do dnia 24 maja.

 

Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli któryś z rodziców może nam  na ten dzień zapewnić jeszcze więcej atrakcji typu samochody wojskowe, straży pożarnej , motory lub inne formy , które uatrakcyjnią pobyt na festynie .  

Prosimy chętnych rodziców o przyniesienie ciast , babeczek. 

Serdecznie zapraszamy .

 

 

Bądź na bieżąco

Card image cap
Rekrutacja 2024/2025

Drodzy Rodzice, Rekrutacja do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin rozpocznie się w dniu 4 marca 2024 r.  Składanie wniosków do dnia 22 marca 2024 r. Rekrutacji dokonuje się przez stronę internetową: https://nabor.pcss.pl/  

Zobacz więcej
Card image cap
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na wyjątkowe świętowanie, które odbędzie się:  

Zobacz więcej
Card image cap
DYŻUR WAKACYJNY 2024

Szanowni Rodzice, Przedszkole jako placówka nieferyjna, funkcjonuje przez cały rok, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady rodziców zgodnie z § 12 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli.

Zobacz więcej